Reviews

Antonín Havel

Dobrý den, děkuji za Reefa je to perfektní kocour. Občas pěkně divoký, občas mazlivý, ale dobře vychovaný a čistotný.

Bella

Dobrý den, tímto by jsme chtěli poděkovat za Bellu, mazlivou a přítulnou skotskou klapouchou čičinku a dokonalou společnici. Vše proběhlo prakticky bez problémů a Bella se zde již zabydlela a spřátelila s novou kamarádkou.

Natálie

Dobrý den, moc bychom chtěli poděkovat za perfektní, profesionální spolupráci a chovatelský servis, v únoru k nám přijel pejsek, který dostal jméno Rasty, který je mazlivý, hravý ale sem tam taky pěkně zazlobí. Okamžitě jsme si ho zamilovali.

Denis

Dobrý den, tímto bych chtěl poděkovat za perfektní a seriozní jednání. 11.12.2016 k nám přijela krasná kočička Nia, která nyní slyší na jméno Mishelle. Je neskutečné mazlivá, klidná a přátelská :-)

Lenka Fuchsová

Dobrý den chtěla bych moc poděkovat za Hugouška kterého jste nám přivezli 11.12.2016 .Je to velmi milí pejsek kterého jsme si všichni hned zamilovali .Komunikace s chovnou stanicí je na vysoké úrovni.Není to jenom o prodeji daného zvířátka,ale zájem jak bude u nových majitelů žít a jestli bude mít vše potřebné .Jěště jednou moc děkuji a přeji vám spoustu spokojených pejsků a kočiček .

Lee

Dobrý den. Byla jsem zoufala, když jsem zjístila, že klapouchá kočička je těžké sehnat v Čechách. Měla jsem veliké štěstí, že jsem našla tuto stránku. Děkujeme moc krát za karásnou kočičku Olivie! Kočička je velmi milá a hodná. V noci vůbec nemňouká, neotravuje s tím. Také je moc šikovná!! Opravdu ví, co má dělat a co ne. Když přišla u nás hned zvykla, teď dobře hraje a mazlí. Je samozřejmě zdravá (včera jsem byla u veterináře), nemá žádný závažný zdravotní problém. Kdybych měla další možnost mít novou kočičku, chtěla bych zase adoptovat kočičku tady!

Kateřina Oplová

V červenci k nám přijela kočička Mahi, je to naše láska. Je moc hodná, mazlivá a někdy pěkný čert, s kterým je spoustu zábavy a legrace. Předání bylo perfektní a veškerá komunikace velmi dobrá. Tuto chovnou stanici mohu jen doporučit.

Pavlína Pavlíková

Od dubna 2016 se moje domácnost rozrostla o jednoho dalšího mazlíčka, kočičku Lakotu teď s jménem Lilli, je úžasná, opravdu krásná, přátelská. Ráda cestuje i autem a co miluje jsou procházky venku a po balkónu. S našimi dvěma pejsky si zvykla a bez nich už ne, že nemůže být, ale je smutnější. Moc děkuji za tohoto úžasného mazlíčka. Velmi si vážím vašeho přístupu a zájmu, jak se Lilli má, každému mohu jen vaši chovnou stanici koček Klapouchých doporučit.

Lucie Videcká a Marek Gmuzdek

Dobrý den, posíláme fotku našeho krásného koťátka Lala z vrhu "L", které dnes slyší na jméno Peable. Za posledních 6 týdnů už nám tolik vyrostla a stala se naší milovanou "Kuličkou", to proto, že je tak nádherně huňatá a plyšová. Peablinka má ráda lidi a je přítulná a hrozně roztomilá, dokonce i někteří naši přátelé, kteří kočičky moc nemusí, konstatují, že je krásná. Klapouché kočičky prostě ví, jak člověka učarovat. Moc Vám chceme poděkovat za Váš profesionální přístup, rychlé a férové jednání a možnost se s Vámi poradit, kdykoli to bude potřeba. Přejeme Vám spoustu úspěchu a vřele doporučujeme všem, kteří ještě s pořízením klapoušky váhají!

Miroslava Smržová

Dobrý večer, před dvěma měsíci jsme pořídili našemu osmiletému kocourkovi kamarádku Habinku. Je to úžasná klapouchá slečna, která kocourka vrátila do jeho mládí. Pozorovat je při jejich hrách dává zapomenout na všední starosti. Chci poděkovat chovatelům za jejich vstřícnost, profesionalitu. Za ochotu vždy pomoci radou. Přítomnost Habinky vnesla do rodiny oživení a plno radostí. Habinka má úžasnou povahu, je milá, komunikativní....Přeji Vám mnoho chovatelských úspěchů a vřele doporučuji všem zájemcům, co si chtějí klapouché koťátko pořídit.

Aneta Dlasková

Dobrý den, díky Vám máme doma to nejúžajnější koťátko na světě :) . Před týdnem mi byla dovezena do Mladoboleslavka přenádherná slečna Xia. Byla jsem velice potěšena hladkou předchozí komunikací a okamžitými reakcemi na mé dotazy, všeho co se týkalo dovozu koťátka, plus plno dalších rad při předávání kočičky a v neposlední řadě dobrého pocitu z toho, že jste mi k dispozici i nadále, když si nebudu vědět s čímkoliv rady. Velice vřele doporučuji všem zájemcům co si chtějí pořídit Klapouché koťátko :) . Ještě jednou děkuji za vše :)

Mia Hartová

Dobrý den, opravdu moc Vám chci poděkovat nejen za krásného kocourka Zaka, ale také za úžasného mazlíčka a společníka pro naší kočičku. Chci také poděkovat, že jste mi kocourka přivezli do Prahy a dali mi plno užitečných rad. Komunikace s Vámi byla perfektní a doufám, že i nadále zůstaneme v kontaktu. Přeji Vám mno dalších krásných koťátek a úspěchů. Vřele doporučuji všem, kteří by si chtěli pořídit Klapouché koťátko.

Jakub Záklasník

Dobrý den, velice děkujeme za naší kočičku Xandi. Komunikace s Vámi byla výborná a vyšli jste nám maximálně vstříc. Doručení do Prahy proběhlo hladce a velmi děkuji za cenné rady, které jste nám dali při předání. Kočička je nádherná a velice přítulná. Je vidět, že svým kočičkám věnujete maximální péči. Mohu jen doporučit.

Monika Malečková

Dobrý den, Velice děkujeme za úžasného mazlíčka Samba. Je to miláček celé naší rodiny. Spolupráce s Vámi byla perfektní. Přejeme mnoho dalších krásných "klapouchých" koťátek. Všem zájemcům vřele doporučujeme!!!!

Lucie Majerová

Dobrý den! Chtěla bych Vám moc poděkovat za našeho pejska, kterého jsme si od Vás měli štěstí pořídit. Máte vynikající chovatelský servis! Děkuji Vám za všechno co pro své psy děláte. Přeji Vám mnoho krásných pejsků a úspěchu.

Jana Sorokinová

Děkujeme za naši kočičku Rainie, máme ji chvíli, ale je moc milá. Jednání s vámi bylo velmi seriózní, takže doporučuji i dalším zájemcům.

Marie Křapáčková

Dobry den. Dekujeme za krasnou kocicku z vrhu R Reiko. Jsme s ni velice spokojeni,ma vemi dobry vliv na naseho kocourka. Dekujeme moc.

Елизавета

Прошел год, как мы приобрели нового члена семьи - песика Тимку. Изначально щенок доставлял много хлопот - грыз все подряд, гадил... Но несмотря на незначитильные недостатки, каждый день радовал нашу семью своей жизнерадостью и преданностью. Со временем понимаем, что песик приростает к сердцу с каждым днем все больше и больше. Спасибо Вам за предоставленную возможность приобрести такой комочек счастья.

Юмашев Евгений

Добрый день! Хочу Вас еще раз поблагодарить за столь чудесного котенка! Очень долго выбирали будущего любимца, но как только увидели его на Вашем сайте. большинство сомнений тут же отпало и кроме него уже никого не хотелось. Когда Бенни наконец-то оказался в доме мы лишний раз убедились в правильности решения! Немного напугало то, что котенку на тот момент было неполных 2 месяца и вопрос воспитания/приучения мог оказаться осложненным - абсолютно зря, в первый же день он понял где его туалет и для чего он нужен, и самое главное не забывает об этом , невероятно быстро освоился и привык к новой для него обстановке , очень игривый и ласковый ,стоит взять на руки – мурлычет без остановки! Отдельное спасибо Вам за все полезные советы и ответы на вопросы, возникшие при первой встрече!

ANASTASIA

Добрый вечер.Хочу поблагодарить Вас за оказанную помощь и за прекрасного котенка ! Спасибо большое и за то , что при его покупке не возникло никаких проблем и все было сделано в срок.Я очень рада что у меня появилось такое чудо в доме, не знаю что бы я без него делала ! Обязательно всем порекомендую Вас,кто хочет приобрести себе четвероногого друга! Большое спасибо!!!

MAGDALENA KLICNAROVÁ A EVGENY OSKIN

Dobrý den, moc Vám děkujeme za skvělého pejska. Happymu je už skoro rok a stále nás překvapuje jak může být tak malý pejsek tak moc chytrý. V létě pořídíme Happymu kamaráda, aby si měl s kým hrát, protože miluje pejsky. A určitě se na Vás obrátíme. Všem doporučujeme, jak Vás tak i toto skvělé plemeno.

JANA VEČEŘOVÁ

Dobrý den,velice děkujeme za nádhernou a úžasnou Ninu.Nina si u nás velice rychle zvyká.Pracuji doma a tak mám možnost být s Ninou celý den i noc.Rozhodně Vás mohu jen doporučit,a lidi zbavit kdejakých případných pochybností.Po zaplacení zálohy jsme měli štěňátko za pár dní nachystané.Při předání štěňátka jsme dostali veškeré potřebné informace,krmení pro štěňátko a možnost se na Vás kdykoliv obrátit s prosbou o radu.Což velice oceňuji predevší proto že nemám s takto malým pejskem ždné zkušenosti.Ovšem Nina je úžasné štěňátko zvyklé čistotě.Celou noc klidně spí (samosebou přitulená v posteli),přes den si i ráda pohraje a zaštěká.Stačí si ji však přitulit a během chvilky spí jako miminko.Popravdě když jsem Ninu vyděla poprvé,úlně jsem se polekala jak je malinká a zda to vůbec spolem zvládnem a taď už nemám žádných pochyb.Navíc je Nina tak malinká že se všude vejde a tak jsme na to vždycky dvě... Mockrát Vám děkuji a doporučuji!!!

JÍŘI A LUCKA SWAROWSKÝ

Dobrý den, chtěli jsme vám moc poděkovat za nadherného mazlíčka, kterého jsme od vás koupili. Kotě je úplě úžasné! Děkujeme vám moc!

A. HENTHORNOVÁ

Jsem milovníce domácích mazlíčků. Protože žiji sama, můj pejsek, kterého jsem si pořidila u vás před půl rokem, pro mě znamená věechno. Děkuji vám moc za něj. Děkuji za rychlé a profesionální jednání. Mohu jen DOPORUČIT!!!

СИТНИКОВА Т.

Большое спасибо за нашу Люси. Вы даже себе не представляете, кем она стала для нас! Она не только член семьи! Никогда бы не подумала, что мой муж так любит кошек. Он стал мягче. Мы стали реже ссориться. А наши дети ухаживают за Люси, как мать за своим ребёнком. Это чудо! Еще раз большое спасибо!

IVANCHENKO GANNA

Денис, огромное спасибо Вам за проявленную тактичность,вежливость, а главное терпение во всех наших переговорах. С Вашей стороны было сделано все в сроки,быстро и четко. Котик - просто прелесть. Без Ваших советов по уходу за котенком я бы просто не обошлась. Всем буду рекомендовать Вас. Еще раз спасибо

KARINAS

Dobry vecer chtela bych podekovat za krasneho a vtipneho kocourka, jenom kdyby jste nam ho dovezli v cas, jinak super!!

KRISTINA

Dobrý podvečer, chtěla bych poděkovat za roztomilou a nádhernou kočku. Vše proběhlo v pořádku a byla jsem velmi spokojená. Děkuji

ALEŠ

Dobrý den, chci vám poděkovat za krásnýho a opravdu akčního kocourka. Vše proběhlo v pořádku, přesně tak jak jsme se domluvili, byl jsem velmi spokojen. Mohu jen vřele doporučit. Děkuji

Map of references

In this place, kittens and puppies from the breeding nursery Toy de Charm have found their owners‏

Leave feedback

 *
 *
 *
 *
captcha
You have successfully subscribed to the news